Drogi Henryku..

Twój ostatni wpis na Twoim forum jest krzywdzący dla bardzo wielu osób , które cię szanują od dawna. Uznając nas za „agentów sił szatańskich” tylko z tego powodu , że nie przyjmujemy na wiarę tezy : „Seks Ewy z Wężem” jako prawdy objawionej, nie jest powodem tego, że staliśmy się synami szatana i nagle pogardzamy Królestwem Boga.
Lecz tym , że mamy prawo do innego zdania na ten temat, szczególnie kiedy przytaczane dowody przez ciebie, są mniej przekonujące niż te , które przedkłada Cyryl.
Osobiście sam mam swoją jeszcze bardziej odmienną teorię na temat czym był grzech Ewy, czy : z jakiego powodu powstał bunt aniołów, lecz mam za mało konkretnych biblijnych dowodów by nawet o tym pisać. I nawet jak to zrealizuje w postaci filmu, czy
tekstu, nigdy nie przyjdzie mi do głowy , by krytyków mojej tezy ogłaszać: „agentami sił szatańskich”. Tym bardziej do głowy mi nie może przyjść, że mógłbym moich wieloletnich braci i siostry, „sprawdzonych w boju” posądzać publicznie o takie coś.

Druga sprawa.
Zamknięcie forum przez ciebie dla wszystkich uczestników, którzy wspólnie tworzyli to forum. Jest głównym powodem ,że nasze drogi się rozeszły. I nie jest to żadna wina nasza „facobokowa grupa” , ale twoja decyzja!
Był kiedyś taki ktoś, kto mniemał że do niego należy cała prawda, i jeśli ktoś się z nim nie zgodził, uderzał w niego z całą siłą. Mam nadzieję że Henryku nie zamienisz się w
Pana Kudrańskiego. Bardzo bym ubolewał z tego powodu, tracą wiarę w to , że
„Duch Prawdy” opuścił „zbawienie com”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s