Homoseksualizm – czynnik duchowy

Temat homoseksualizmu jest dość wrażliwy i dość niebezpieczny dla osób, które  starają się ukazywać fakty w sposób najbardziej racjonalny jak się da. Tekst ten nie ma na zadaniu pokazywać mój stosunek do zjawiska homoseksualizmu, ponieważ jest to oczywiste że jestem przeciwnikiem tego procederu, nie tylko z uwagi na moją wiarę w Boga, ale również stu procentowe przekonanie że jest to wysoce szkodliwe dla funkcjonowanie człowieka,  uwłaczające, oraz ujmujące mu z wszystkiego tego co uważamy za człowieczeństwo.Jest to bardziej próba wskazania na pewne powiązania problemu homoseksualizmu z światem „duchowym”, który bardzo rzadko jest łączony.

Jeśli na tym blogu czytacie o świecie duchowym, przeważnie mam na myśli  świat demonów. Ponieważ jedynie one ingerują bezustannie w nasze życie, jedynie one mają na celu byśmy jako autonomiczne jednostki wchodzili w konflikt ze swoim człowieczeństwem. Duch Boży szanuje naszą wolę i jest daleki od ingerencji, to jest właśnie ten wielki dar od naszego Stwórcy, wzajemne poszanowanie i wolna wola.


Czym jest Homoseksualizm?

Zjawisko powszechnie znane i nie będę tutaj za bardzo obrazowy jak to mam w zwyczaju, skupię się raczej  na jego budowie na początek.

skłonności homoseksualne jest to stan umysłu w którym pojawiają się chęci uprawiania seksu z  partnerem tej samej płci. Oczywiście są na to różne teorie, jedni twierdzą że to stan chorobowy, inni że to normalny proces rozwoju człowieka. Jak by to politycznie nie oprawił ten stan pojawia się w wczesnym stadium dojrzewania, choć nie jest to regułą, bywają przypadki pojawienia się takich skłonności nawet po okresie dojrzewania. Przeważnie ma to związek z przewlekłym uzależnieniem seksualnym, dotyczy to również osób które były w dzieciństwie molestowane seksualnie. Jednak ten tor myślenia jest obecnie przez politykę światową mocno krytykowany, dzięki czemu nie ma badań nad tymi czynnikami, oraz kompletny brak wyników na których moglibyśmy się oprzeć. Pojedyncze głosy specjalistów , którzy przeważnie wyrażają je bez autoryzacji, nie mają szans z polityką finansującą propagandę GENDER.  

– zachowania homoseksualne. Kolejny etap pojawiający się jako następstwo wyżej opisywanego. Występuje w momencie kiedy pod wpływem skłonności człowiek zaczyna uprawiać homoseksualny seks, dotyczy to również  masturbacji pod wpływem pornografii, jak w temacie. Na tym etapie człowiek się decyduje na kontakt seksualny, szukając usprawiedliwienia swojego działania. Propaganda Gender wspierana przez silne lobby finansowane przez „elity świata”, zadbały o odpowiednie wychowanie społeczeństwa, oraz odpowiednie obniżanie moralności do tego stopnia że osoby takie są wręcz nawoływane by oddały się swojemu „homoseksualnemu przeznaczeniu”. Jest to wybitna klęska człowieczeństwa jakiej jesteśmy świadkiem, celowe działanie mające na celu wyrządzanie krzywdy osobom z tymi skłonnościami. Nie nam robią  krzywdę, to oni będą odpowiadać za swoje czyny przed Stwórcą tego świata. Niestety obecnie mało kto traktuje poważnie istnienie Boga. Tak czy inaczej  homoseksualiści  są „z ręką w nocniku”, kiedy decydują się oddać swoim skłonnościom.

– gej, lesbijka. Ostatni etap w którym osoba definiuje siebie w kategoriach preferencji seksualnej, zaznaczają swój styl bycia, podkreśla swój pociąg do płci przeciwnej co określa jego tożsamość. Jest to etap który nie jest osiągany przez większość homoseksualistów. Ogłoszenie się gejem lub lesbijką oficjalnie to bardziej polityczne posunięcie niż potrzeba. Jest to bardziej zjawisko wykreowane niż naturalna chęć ujawnienia się. Elity dokładnie wiedzą jak wyszkolić społeczeństwo do buntu. Bunt pojawia się głównie przeciwko społeczeństwu, które myśli inaczej, ale również, albo przede wszystkim bunt przeciwko swojemu sumieniu, oraz samemu Bogu, który wyposażył nas w nie, byśmy wiedzieli co złe co dobre.

 

Homoseksualizm jako wybór – Teoria Preferencyjna

Teoria ta zakłada, że człowiek dokonuje wolnego wyboru zostania homoseksualistą. Pogląd ten był szeroko rozpowszechniony w latach 50 i 60 ubiegłego wieku, a przyczyniły się do tego także głosy zadeklarowanych homoseksualistów. Podkreślali oni, że dokonują wyboru homoseksualizmu jako stylu życia, ponieważ z jego luzem moralnym i odrzuceniem konwencji jest o wiele bardziej atrakcyjny od konwencjonalnego. Pogląd ten jest niemożliwy do udowodnienia. Jedyną możliwą metodą badania jest pytanie homoseksualistów o ich pogląd na tę sprawę. Jednak uzyskamy w ten sposób wyłącznie ich subiektywne odczucia. Czyli w rzeczywistości przekonanie: „to mój wybór” może być po prostu racjonalizacją czegoś, co zaszło niezależnie od jego woli.

                                     cytat pochodzi z artykułu : link

Jest to główny nurt polityczny elit, jest to owoc ich wysiłku mającego za cel zracjonalizowanie czegoś co nie jest racjonalne. Z tej definicji jedno bije w oczy: „jest to nasz wybór”. I tu pojawia się problem, skoro tak, to znaczy że  zgadzają się ponieść wszelkie konsekwencję swojego wyboru. I nie mówię tu o zagrożeniach chorobowych związanych z sodomią, ale o  sądzie Bożym. Czy zdają sobie do końca sprawę co  będzie jeśli okażę się dla nich kiedyś faktem że On naprawdę istnieje?. 

A co jeśli to nie jest do końca ich wybór ?

Ingerencja świata duchowego

Demony mają w zwyczaju prowadzenie czynności dywersyjnej przeciwko człowiekowi. W artykułach niżej opisywałem różne formy ich działalności, ezoteryzm, magia, fałszywe religie, okultyzm. Wszystkie te formy przeplatają się tworząc podstawy systemu światowego w jakim obecnie żyjemy. jest pewne że duchy te wszczepiają się w jakichś sposób w nas, manipulując nami. Wpływając znacznie na wykonywanie wyboru przez człowieka.

Pewne jest to że człowiek regularnie nawiedzany przez te duchy zmienia swoje podejście do swojego sumienia, oddala się od  nadanych norm przez naszego Stwórce, pogrążając się w co raz większym nieładzie.

Pewne jest również to że oznaką tego wpływu jest utrata moralności, to jest dokładnie to co Chrystus mówił:

„dobre drzewo wydaje dobry owoc, złe drzewo wydaje zły owoc, nie może dobre drzewo wydać złego owocu, a złe dobrego”

Czy są jakieś rzeczowe dowody, powiązania ?

Istnieje pewien związek z nawiedzaniami demonicznymi a zmianą orientacji seksualnej, przytoczę tu  przykład pewnego afrykańskiego szamana Credo Mutwa. Jest on znanym ezoterykiem, oraz okultystą. W swoim wyznaniu w wywiadzie dla Davida Icke  na temat reptylian. Opowiada zdarzenie, gdzie został pojmany przez te istoty, które wykonywały na nim czynności seksualne co  w rezultacie „zaowocowało” pojawieniem się skłonności homoseksualnych. rzeczywistości było atakiem demonicznym. Osoba , która od dziecka zajmuje się okultyzmem jest wystawiona na takie ataki.Normalny człowiek ma małe szanse zostać zaatakowanym w ten sposób.

Wywiad z Credo Mutwa, jest tego 22 filmiki, ja daje dokładnie moment kiedy opowiada interesujący nas fragment. link

W jego zeznaniu występują wszystkie wskaźniki wskazujące na kontakt duchowy: pojawienie się nagłego zimna, fetor, wywoływanie wściekłości u psów,

być może te istoty to kompilacja demonów i jakiejś technologi, warto wysłuchać całego wywiadu.

Innym powiązaniem może być specyficzne zmiany motoryczne, ciała lub mimiczne twarzy. Osoby podające się z homoseksualistów, głównie mężczyźni mają specyficzne wyrazy twarzy, oraz gesty potocznie nazywane „zniewieściałymi”.

proszę obejrzeć ten filmik link

Wyraz twarzy tego  człowieka to typowy objaw stanu zwanego „zademonieniem”. Sama motoryka ciała wskazuje na spore problemy osobowościowe. Problemy takie zawsze pojawiają się w kontakcie z silnymi zwierzchnościami. Sposób ubioru i eksponowanie odmienności jest bardzo ważne dla osób pod wpływem demonów. Podobnie jak  subkultury które są pod specjalnym zainteresowaniem demonów, typu :

heavy metal

black gotic

E.M.O.


                        Chłopiec  EMO, wahania nastrojów, i ponure  podejście do życia, bardzo często w EMO nawiązuje do cierpienia upadłych aniołów.

Warto wspomnieć że w subkulturze E.M.O. jest moda na zachowania homoseksualne. Moda to złe określenie, raczej wydaje się być to raczej efekt uboczny tego „stylu życia”. Młodzież odnajdująca się w tej subkulturze to osoby owładnięte „duchem” od wczesnych lat dzieciństwa.

Zadawanie sobie nacięć na ciele to kolejny objaw natchnienia demonicznego, emanacja zachowaniami homoseksualnymi.

Kolejnym powiązaniem jest związek rytuałów okultystycznych z seksem homoseksualnym. Jak wiadomo rytuały mają na celu przywołanie lub obłaskawienie „sił natury”, bo tak okultyści nazywają demony. Wiele przekazów oraz opisów rytuałów dokonywanych przez kapłanów wskazuje na sporą popularność seksu homoseksualnego. W szczególności dwóch mężczyzn, lub w formie pedofilii. Są to najbardziej „cenione ofiary ” jakie może złożyć okultysta demonom. Są również potwierdzone przypadki inicjacji w postaci aktów seksualnych na nowicjuszach niektórych tajnych stowarzyszeń z obrębu masonerii. Słynna Skull&Bones, do której należeli  byli prezydenci Bush, i inni politycy związani z Uniwersytetem Yale.

Mekka  masonerii USA Yale Uniwersytet, WYLĘGARNIA ELIT ŚWIATA

Musimy zrozumieć że elity świata prowadzą grę przeciwko Bogu i jego prawu. Słowo Boże zabrania kontaktów homoseksualnych. Bóg nie wyjaśnia dlaczego, nie wdaje się w rozległe polemiki na temat prawa do miłości czy wolności. On jest Prawem i Sprawiedliwością, w jego oczach to obrzydliwy czyn i nie pozwala by jego dzieło  jako człowiek w pełni kalał się takim zachowaniem. Czy myślicie że jestem zacofany że tak myślę?, a może brak mi miłości ?, może kieruję się nienawiścią?

Nic z tych rzeczy !!!

Jestem w ogromnej większości normalnych ludzi myślących w prawidłowy sposób, myślisz że aprobując homoseksualizm jesteś w większości ?

Oto prawda skrywana za fałszywymi mediami :
Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s