Muzyczny Klan Okultystów II

OKULTYZM w teledyskach

 

Okultyzm jest tym elementem który jest jak najmniej widoczny w klipach, normalna osoba nie mająca pojęcia czym jest okultyzm, nie zauważy niczego podejrzanego.  W dodatku ukazują go tylko niewielka grupa artystów na świecie, ale są to „największe gwiazdy światowe sceny muzycznej”, i nie przypadkiem ich kariery zdają się wznosić na szczyty popularności.

 

Na początek, czym jest okultyzm ?

 

OKULTYZM  pochodzi od łacińskiego słowa „occulio” i oznacza „ukrywać, trzymać w tajemnicy”.  Rytuały i obrzędy magiczne  oraz tajemnicze symbole

mające  pozwalać w okiełznaniu mocy zawartych w przyrodzie oraz w samym człowieku.  Okultyści  osoby parające  się magią, ich cele to kontrola podświadomości innych ludzi , kontrola nad jednostką w celu realizowania swoich planów .

Oczywiście to oficjalna definicja, tak naprawdę okultyzm czerpie swoją”moc”nie z przyrody czy wnętrza człowieka, to demoniczna siła która zwodzi ludzkość od zarania dziejów.

 

Tyle z definicji, teraz najciekawsze, grupa gwiazd które w swoich klipach, wraz z seksem , przemocą wplatają okultyzm, nazywa się nieoficjalnie „muzycznym klanem iluminati”. Wielu się spiera czy istnieje taka grupa naprawdę, jednak wszystko wskazuje że jest to zorganizowana grupa artystów która zgodziła się na „współpracę” z wydawcami, na rozpowszechnianie znaków okultystycznych w swoich utworach. W zamian oczywiście za pieniądze i sławę, którą wydawcy im gwarantują.

Artyści prezentują podczas występu różnego rodzaju symbole, które wywodzą się z różnych dziedzin okultyzmu, satanizmu, czy wiedzy tajemnej, są one powtarzane cyklicznie, czasem poprzez scenografię, elementy stroju a nawet gesty rękoma.

Zanim pokażę przykłady zapoznajmy się z tymi znakami :

 

 

Baphomet po raz pierwszy został opisany przez  Eliphasa  Leviego , XIX-wiecznego okultystę , który przedstawił go jako kozła z wielkimi rogami, z kobiecymi piersiami.  Sama nazwa nawiązuje do imienia
proroka Mahometa, jest symbolem dualizmu, wiary w dwie siły rządzące światem, dobro-zło.  Baphomet to temat „rzeka” , otoczony jest wieloma innymi symbolami  które  nie mamy czasu tu omawiać. Eliphas Lévi utrzymywał, iż Baphomet to symbol Najwyższej Istoty, któremu oddają cześć wszyscy okultyści, a także masoneria. Nazywany również  Lucyferem .

 

 

Oko opatrzności (wszystkowidzące oko) – symbol oka otoczonego przez promienie światła lub glorii, zwykle zamknięte w trójkącie. Jest czasem interpretowane jako symbol oka Boga pilnującego ludzi . Jednak  historia tego symbolu nie ma nic wspólnego z religią chrześcijańską, samo oko nawiązuje do symbolu „Oka Horusa”, egiskiego pogańskiego boga , a Masoneria szczególnie sobie  upodobała ten symbol .

 

 

Piramida masonerii to symbol grupy tak zwanych   „ILUMINATI”, (oświeceni) . Napisy po łacinie tłumaczymy : „ Nowy Porządek Świata”, piramida oznacza strukturę społeczną , na samym szczycie mamy symbol „Oko Opatrzności” , czyli nikogo innego jak tych „oświeconych „  sterujących masami ludzi . Ten symbol możemy odnaleźć na amerykańskich studolarówkach.

 

Rogata dłoń” Układ  palców dłoni w ten sposób to symbol nikogo innego jak szatana, stosowany przez grupy muzyczne propagujące satanizm, głównie  „Heavy Metal”, ale okazuję się że nie tylko,
 udowodnię w dalszej części prezentacji.

 

 

 Układ palców w szóstkę , znany symbol  „666

znak biblijnej bestii z Apokalipsy Św. Jana, znak przyjęty przez satanistów

jako znak szatana.

 

 

Szachownica , znamy ją głównie z popularnej gry szachy. Jest to również symbol stosowany przez masonerię. Nawiązuje do tak zwanej  „podłogi mojżeszowej”  w głównym pomieszczeniu Świątyni Salomona. Świątynie masońskie są wybrukowane właśnie taką mozaiką, jest to ich znak rozpoznawczy.Sam symbol w wierzeniach masońskich oznacza przeznaczenie, walkę z przeciwnościami losu.

 

 

Błyskawica – złamane „S” . Symbol ten ma swoje korzenie w mistycyzmie starożytnego Wschodu. Jest szeroko rozpowszechniony wśród okultystów i satanistów, którzy upatrują jego pochodzenie w opowiadaniu z Pisma Świętego (Łk 10, 18) o szatanie, „spadającym z nieba jak błyskawica”. Jest to symbol mocy szatana.


Jednorożec jest symbolem wolności seksualnej i rozwiązłości. Znak ten jest szeroko rozpowszechniony wśród zwolenników New Age, a także w ruchu feministycznym, który dąży do zniwelowania różnic płciowych. Połączenie dwóch rogów w jeden oznacza usunięcie różnic pomiędzy mężczyznami i kobietami, dlatego symbol ten chętnie wykorzystywany jest przez zwolenników feminizmu, a także różnych dewiacji seksualnych.

Symbol ten okultyści i sataniści zapożyczyli z mitologii starożytnej germańskiej, w której to występował tzw. Mendes – kozioł ofiarny. Niektórzy badacze dopatrują się związku tego symbolu z podaniami o templariuszach, którzy go rzekomo wykorzystywali. Inni widzą związek symbolu głowy kozła z szeroko rozpowszechnionym symbolem głowy Baphometa (patrz wyżej).

Oko Horusa, często przedstawiane w trójkącie , w tej formie pochodzi on z starożytnego Egiptu.  Oznaczał siłę ochronną, symbol oświecenia, dzięki której  możemy połączyć się z naszą podświadomością jak i z „kosmiczną skarbnicą wiedzy”.

 

 

Zanim przejdziemy do dowodów, winien jestem wyjaśnić tym którzy jeszcze się nie zetknęli Z terminem „Iluminati”

 

Tajemne stowarzyszenie powstałe  1  maja 1776 r. Założone przez Adama Weishaupta .    Zrzeszało  ono    głównie  niemieckie  wolnomularstwo
( wolnomyslicieli ). Zakon od samego początku cechował a wielka tajemnica, osoby chętne do wstąpienia w szeregi, musiały być dokładnie sprawdzane, jedynie za poręczeniem osobistym jednego z członków.

Sam wyraz oznacza z łaciny illuminatus – oświecony.  Oficjalnie zakon stawiał sobie za cle między innymi szerzenie oświaty, idei oświeceniowych, walkę z zabobonami.  Jednak nieoficjalnie od samego początku prowadzili ukrytą polityczną grę, przekupując rodziny królewskie, polityków, są odpowiedzialni za rewolucję francuską, tworzenie i propagowanie komunizmu,  Rewolucję Październikową,  możliwe że nawet stoją za wywołaniem I oraz  II w. ś. Obecnie zakon jest jeszcze bardziej tajny, oficjalnie zaprzecza się jego istnieniu,
prawdopodobnie jest to niewielka grupa ludzi trzymającą władzę światową,
wydają rozkazy kręgom mniej wtajemniczonym , (masonerii ). Masoni jako oficjalna siłą wykonawcza . Masoni najwyższych stopni, dostają możliwość
wejścia w kręgi Iluminati, przez odbywanie tajemnych  okultystycznych rytuałów.
Adriano Lemmi, były mason 33 stopnia oficjalnie przyznał że Loże masońskie czczą lucyfera jako istotę która rzekomo wydaje rozkazy ILUMINATOM. 

 

Jak to się jednak ma do Popkultury ?

Tak się składa że wytwórnie fonograficzne np. w  USA, Kanadzie, Europie należą do koncernów  należących do znanych amerykańskich rodzin Rodshild, Rockefeler.  Czy to nie ciekawe?, pierwsza jak i druga rodzina jest uznawana za członków tajnych stowarzyszeń związanych z Iluminati, Bohemian Grove , Skull & Bones .

 

 CI LUDZIE  FINANSUJĄ

WSZYSTKICH
WIĘC DYKTUJĄ WARUNKI

!!!Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s