Wróżbitów, Jasnowidzów – omijam z daleka !! część III

Dla tych którzy bawią się w magię i wróżenie ważna część, artykułu.

Zapewne nigdy nie czytałeś biblii więc jestem winien poinformowanie ciebie o pewnych ważnych sprawach. Bóg który stworzył wszystko co ogląda twoje oko, czuje twój węch, wraz z tobą samym. Wysłał swojego syna Isusa Chrystusa na ziemię po to, byś otrzymał dobrą nowinę o nadchodzącym Królestwie Bożym.  Ofiarował zaproszenie do skorzystania z daru jaki przygotował nam ludziom, czyli po prostu możliwości zamieszkania w tym Królestwie.

Jest to świat który nastanie po tym który oglądamy, i nie ma innej możliwości, alternatywy, może to nastąpić nawet jutro, może za rok albo za 5 lat.

Wyobraź sobie teraz że jest to jedyna prawda, wszystko inne co wcześniej czytałeś o reinkarnacji czy innych wymiarach, wielkim wszechświecie to jest kłamstwo.

Królestwo Boże to świat gdzie nie ma bólu, pracy, cierpienia, niczego co jest nam znane z tego świata. Jest tam miłość, szacunek, zrozumienie, i wszystko co dobre wraz z samym Stwórcą, który będzie widzialny dla każdego, oraz jego niewyobrażalne dzieła które będziesz poznawał przez całą wieczność.

Czy wiesz że z powodu twoich wróżb, sprowadzasz na ludzi nieszczęścia oraz wprowadzasz ich w kłopoty, sprowadzasz innych na drogę podobnej do twojej, zabierając sobie szansę na skorzystanie z tego daru, oraz innym.

Czy zdajesz sobie sprawę że uprawiając wróżby stajesz się częścią systemu kontroli samego szatana, największego wroga Boga i ludzkości. Jesteś narzędziem które umożliwia mu wykonywanie jego zbrodniczych zamiarów. Szatan stara się doprowadzić do tego by jak najwięcej ludzi nie było w stanie skorzystać z daru życia wiecznego w świecie Boga.

Jeśli robisz to dla pieniędzy , to proszę sięgnij do kieszeni, wyciągnij 50 zł tyle ile raczysz brać za sesje. Rzuć na stół banknot :

 

50 zł świata pieniądze

Przyjrzyj się mu, i powiedz sobie szczerze czy jest on warty tego by wyprzeć się z jego powodu Stwórcy i poświęcić tak wielki dar który ofiarował tobie i twoim klientom, którzy przychodzą po usługi do ciebie.

Jeśli uważasz że wszystko co napisałem jest irracjonalne i śmieszne, to chociaż miej odwagę i chęć rozsądzić to sam.

Otwórz ten link i poznaj prawdę

Życzę wam wszystkim byście porzucili swoje złe ścieżki, oraz poznali prawdę która was wyzwoli.

Ci którzy się przekonali do tego co napisałem i chcieli by się dowiedzieć więcej na czym polega tak zwane zbawienie zapraszam do zapoznania się z artykułem:

–wejdź i poczytaj—
Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s