Wróżbitów, Jasnowidzów – omijam z daleka !! część II

Przejdźmy do konkretów czyli źródła zdolności wróżbitów  !

 człowiek wahadło

Wielu wróżbitów i ezoteryków powie wam że swoją wiedzę czerpią z gwiazd, ich własnych zdolności, numerologii jako nauki. Jednak żaden się wam nie przyzna że dostaje informacje od OBCYCH BYTÓW.

Najbardziej „szczerzy są” ludzie posługujący się wahadełkiem, oni nie kryją że ich „wiedza” pochodzi od „duchów opiekunów”.

 Mój znajomy zajmuje się wahadełkiem  całe życie, opowiedział mi stosowaną procedurę podczas nawiązywaniu kontaktu z duszą która będzie nam chętna „pomóc”.

Kiedy jegomość rozbuja wahadełko zaczyna przywoływać ducha, kiedy wahadełko zaczyna zataczać kręgi zadaje się 10 kontrolnych pytań.

mniej więcej tak to wygląda:

– czy jest tu ktoś kto chce pomóc …. chcę

– czy jestem kobietą? …… nie

– czy mam czerwone buty na sobie     ….. tak

 Ok mam czarne buty, kłamiesz, wynocha !!

W tym momencie zatrzymuje się wahadełko i wygania ducha, odczekując 15 min, następnie, powtarza się proces. Kiedy duch przejdzie przez 10 pytań kontrolnych i nie skłamie , oznacza to że to dobry duszek i chce nam pomóc!!

Jak to usłyszałem to dostałem spazm śmiechu, jak można powierzać sprawy czyjegoś życia czy zdrowia, zasięgać rad istot o których nie wiemy kompletnie nic.

Tak duszku brawo  zgadza się mam czarne butki, jesteś tym dobrym pomocnikiem którego szukałem, a teraz powiedz mi czy uda się mojemu klientowi wyleczyć guza mózgu ?

 duchu pomocnik

Istoty których się radzimy wiedzą  o nas prawie wszystko, my o nich dosłownie nic, na podstawie 10 pytań powierzamy im nasze zaufanie ?Na podstawie czego?

że odpowiedział nam prawidłowo na kolejne 10 pytań, typu :

                              „jaki mam kolor bucików?”

Czy jesteśmy tak nierozumni ?

Czy jesteśmy tak naiwni by wierzyć że wcześniejszy duch uciekł a nowy duch to inny ten dobry?

Czy mamy wiarygodne możliwości ocenić inaczej, jak tylko na „słowo honoru” danego przez niewidzialny byt ?

Wszystko wskazuje że te istoty robią sobie z wróżbitów jaja, i z tych którzy się ich radzą. Niestety nie chodzi im o żarty , sprawa jest dużo poważniejsza .

Nasuwa się kolejne pytanie, czy ludzie zajmujący się wróżbami naprawdę nie zdają sobie sprawy skąd mają wizje? Czy naprawdę nie widzą owoców swojego postępowania?

Teraz moja opinia:

ja myślę że domyślają się, ale wolą nie zadawać pytań tym bytom by nie dowiedzieć się czegoś co zburzy ich świat. Wolą być okłamywani, z powodu zysku, to raz, lub  powodu statusu społecznego. Do nich chodzą i radzą się, to buduje własną wartość, budzą podziw kiedy uda się im zaskoczyć na wstępie kogoś tekstem typu:

 „ma pan chore dziecko prawda, z tym do mnie pan przychodzi ?”

Bezcześcicie mnie u mojego ludu za garść jęczmienia i kromkę chleba, zabijając dusze, które nie mają umrzeć, a zachowując przy życiu dusze, które nie powinny żyć, okłamując mój lud, który słucha kłamstwa.

W Słowie Bożym gdzie napisane jest o zabijaniu duszy, chodzi o doprowadzenie kogoś do śmierci, lub sprowadzenie kogoś na złą drogę, która prowadzi do zatracenia. Bóg daje kategorycznie znak czym się kończy, ostrzega nas jaki jest cel działania wróżbitów.

a zachowując przy życiu dusze, które nie powinny żyć

Powodując że niewinny człowiek cierpi z powodu rzucanych klątw, małżonków pojonych zielem sporządzonym przez własne żony, od kogo dostały przepis ?.

Kim są te dusze które nie powinny żyć, które za pieniądze na własne utrzymanie czynią zło i bezprawie?

 

Skąd pochodzą „zdolności” wróżbitów i jasnowidzów, czy w ogóle są to ich zdolności ?

 

Przytoczę pewien cytat z Biblii, który nas nakieruje na trop :

 Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa – Ewangelia św. Jana 8, 44.Isus Chrystus nam wskazuje kto jest źródłem wszelkiego kłamstwa, kłamstwo jest  narzędziem szatana . Czy szatan stoi za wszystkimi wróżbami ?. Raczej nie , ma on armie ‚pomocników” zwanych demonami, to one działają za plecami wróżbitów, to one posługują się kłamstwem na wysokim poziomie, wprowadzając ludzi  w skomplikowane sytuacje życiowe. Demony jako istoty duchowe mają wszelkie możliwości, udawać, fałszować. Warto również wspomnieć że są to jedyne duchy które przemierzają ziemię. A to oznacza bardzo niewygodne konkluzję:

– wszyscy zmarli którzy ukazywali się czy śnili to kłamstwo

– wszelkie pogańskie zaduszki, czy msze za zmarłych nie mają znaczenia

– wiara w duchy przodków okazuje się kłamstwem

– wszelkie zdolności paranormalne to dzieła nie ludzi tylko demonów, każda taka zdolność staje się podejrzana

Wiadomo że wróżbicie który ma spore zyski nie zależy na prawdzie, człowiek zagłębiony w naukach wschodu nie przyjmie do wiadomości że nigdy nie stanie się bogiem, a jego zdolności to igraszka demonów. W zasadzie dlaczego mieli by niszczyć swój wyimaginowany świat!.

 

Co spotka szykuje Bóg dla tych którzy się wróżbami i czarami ?

Dlatego tak mówi Wszechmocny Pan: Oto Ja zabiorę się do waszych czarodziejskich wstążek, którymi łowicie dusze, i zedrę je z waszych ramion, i jak ptaki wypuszczę na wolność dusze, które wy usidlacie.

Życie każdego człowiek zatrzymuje się na pewnym etapie zwanym śmiercią. Użyłem wyrazu zatrzymuje się specjalnie, ponieważ jest to jedynie przystanek, po którym następuje sąd nad każdym człowiekiem. Czy komuś się to podoba czy nie będzie musiał się na nim stawić i odpowiedzieć za swoje czyny przed samym Chrystusem. Będzie on mierzył według prawa Bożego,więc jeśli On powiedział :

Nie będziecie jeść niczego z krwią. Nie będziecie uprawiać wróżbiarstwa. Nie będziecie uprawiać czarów.” Ks. Kapłańska 19:25-26

Pan: Biada tym kobietom, które szyją czarodziejskie wstążki

Więc mamy wszelkie informacje i ostrzeżenia, by zorientować się że Bogu jest to złe i godne kary. Jeśli się wróżbita nie odwróci od swojej złej drogi spotka go zasłużona kara.Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s