Uciszyć chrześcijan, priorytet „władcy świata”

Kim jest chrześcijanin ?

Zapewne wszystkim przychodzi na myśl:

  „to człowiek który wierzy w Boga, został ochrzczony”

Na religii ponadto  mówili :

„chrześcijanin”  to człowiek pilnujący sakramentów, uczęszczający na msze regularnie i święta nie zaniedbujący, wierzący w Chrystusa”

 

Jednak nie chrzest czyni kogoś chrześcijanina, nie czyni go również żaden sakrament, ani same wyznanie wiary  w Chrystusa. W boga wierzą i poganie i członkowie tak zwanych „kościołów Chrześcijańskich”, jak i również Islamiści. Do Isusa Chrystusa również przyznaje się wiele grup religijnych i kościołów, ale czy na prawdę są chrześcijanami?

Chrześcijanin to osoba która przyznaje się że wierzy w Isusa Chrystusa, ale również trzyma się jego nauk i przykazań, wprowadza je w życie mimo wszelkich przeciwności losu, oraz opinii innych ludzi. Wierzyć znaczy postępować jak Chrystus nam pokazał, oraz  polecił naśladować go. To jest cała Ewangelia i wszystko co musimy robić !!.

To jest o wiele bardziej trudne niż wypełnianie sakramentów, czy chwalenie Boga samymi ustami w kościołach, zborach, śpiewem, tańcem, obrzędami.

Zastanówcie się, czy wykonujecie to wszystko co polecił Chrystus, to nie są niewykonalne przykazania, każdy z nas jest zdolny by zostać Chrześcijaninem, nie z nazwy ale z KRWI I KOŚCI, bo jeśli nawet nie czytaliśmy Ewangelii to skąd mamy wiedzieć jak mamy postępować?. W kościele o tym mówią ale sami się nie stosują, więc i my bierzemy z nich przykład i robimy to samo.

Wtedy jesteśmy tylko Katolikami, tylko Protestantami, i.t.p.

Nie twierdzę że w kościołach nie ma prawdziwych chrześcijan, twierdzę że są w mniejszości.

 

Dlaczego  Chrześcijanie są niechciani na tym świecie?

Gdy by cała większość ludzi nagle stała się Chrześcijanami, świat stał by się rajem, pokojowym światem. tym czasem mimo że świat jest prawie w większości katolicki, protestancki, czy prawosławny, nadal tkwimy w okrucieństwie, zbrodni, występku.

Odpowiedź nasuwa się sama;

 Najwidoczniej ci którzy dumnie zwą się chrześcijanami tak naprawdę wcale nimi nie są !

Kościoły zwodzą ludzi którzy potencjalnie mogli by zostać Prawdziwymi Chrześcijanami , lecz ten świat umiłował sobie zło

i trzyma się złego, dlatego musiał dla nich zginąć Chrystus, ponieważ wizja świata pełnego pokoju, gdzie nie ma miejsca na takie rzeczy jak :

– złodziejstwo

– pychę

nieograniczoną władze

– morderstwo

– cudzołóstwo

– magię

Te rzeczy nie istnieją w nadchodzącym świecie, w którym władzę będzie pełnić Zbawiciel Isus Chrystus. Na samym szczycie dzisiejszej władzy jest nikt inny jak tylko WATYKAN, i jest on obrazem wszystkich obrzydliwości jakie wymieniłem wyżej.

Trzyma on rzeczywistą władzę nad pieniądzem, religią i nieograniczoną władzą nad ludźmi.  Podaje się za przykład prawdziwego chrześcijaństwa a po kryjomu walczy z słowem  Chrystusa, zmusza ludzi od wieków do łamania prawa Bożego, wywyższając tradycję nad prawdziwe słowo Boga zawarte w Biblii.

Z prawdziwego chrześcijaństwa zrobił bandę wyznawców gotowych mordować w imię Zbawiciela, mimo że on sam tego zabraniał, jest to dokładnie to samo co dziś dzieje się z Islamem.

obłuda i zło

Nikt już nie chce pamiętać słów Chrystusa :

„Nowe przykazanie daje wam, abyście się wzajemnie miłowali”

Bóg nie chce żadnych  obrzędów, ofiar czy śpiewów, ma dość patrzenia na wyznawców mielących ozorami jak krowy na pastwisku, wychwalających go, nienawidzi budowania wyniosłych świątyń, katedr, ma dość oglądania wyznawców padających przed posągami „Królowej Niebios”, oddawania czci  przedmiotom, posągom obrazom.

Jeśli wszystko to robisz nie różnisz się niczym od pogan, mówi się że polska to bardzo wierzący kraj, Kochamy Boga, Matkę Boską, wierni liczniejsi w kościołach niż w innych krajach UE.

Wyznawcy ale kogo ?

No nic tylko do nieba od razu, zostawcie rower bez zapięcia na ulicy, skrytykujcie wyznawcę za brak wiedzy o Biblii, czy poddajcie  pod wątpliwość kult „Matki Boskiej” , a zobaczycie „prawdziwego chrześcijanina”. A jest to objaw zły, bo wolimy bić pokłony przed ołtarzami i całować bałwany niż stosować się do słów Isusa Chrystusa, o to cała prawda o pobożności nas polaków !!!

Nie jest moim celem krytykowanie kogokolwiek, jedynie chcę ukazać następne kłamstwo tego świata, i źródło tego kłamstwa którym jest twórca fałszywego chrześcijaństwa  szatan.

Dlaczego pierwsi protestanci byli mordowani przez Watykan, dlaczego palili na stosach osoby posiadające biblię, ludzi którzy chcieli przetłumaczyć ją na inne języki, dlatego że prawdziwy chrześcijaństwo jest WROGIEM tego systemu światowego !!! i jest masowo zwalczane, a naśladowcy Chrystusa byli mordowani i będą, bo są  niebezpieczni dla władzy szatana.

A zadaniem każdego chrześcijanina jest wykonywanie prawa Bożego, a ono nakazuje również upominanie, ujawnianie prawdy, która prowadzi do większej sprawiedliwości. Ale by to robić należy poznać słowo Boga osobiście, czytając Biblię, nie spierać się dla samego sporu. Jeśli czytając te słowa buntujesz się i zamierzasz bronić swojego kościoła, zamiast pisać do mnie komentarz, otwórz Biblię i sprawdź sam, upewnij się czy aby na pewno twoi nauczyciele poprawnie interpretują słowo Boga .

Czy chrześcijanie zostaną uciszeni kiedyś ?

Każdy człowiek który trzyma się prawa Boga, jest pod jego ochroną, i jest zawarta obietnica którą dał Chrystus, czyli tak zwana „Doba Nowina”, którą przyniósł nam Zbawiciel od samego Boga. Jest to obietnica że każdy kto będzie traktował poważnie słowo Boga i strzegł przykazań tam zawartych, otrzyma dar życia wiecznego.

Kiedy nastanie świat rządzony przez Chrystusa, będą te osoby żyły na ziemi, na nowych warunkach, czyli świat będzie wyglądał zupełnie inaczej :

– bez chorób

– znoju  czyli ciężkiej pracy

– w pokoju

– z podziwem i uwielbieniem dla swojego stwórcy, czyli sam Bóg będzie widzialny i widzialne będą inne jego dzieła.

Jest to dość trudno sobie wyobrazić ale człowiek właśnie został do tego stworzony.

Wszystko co widzimy czyli świat stworzony przez ludzi to utopia, marna próba dorównania Stwórcy, cała technika, samoloty, bioinżynieria to taplanie się w błotku małego dziecka zaledwie, w porównaniu do tego co potrafi ofiarować Bóg człowiekowi.

Jednak szatan skłamał i sprowadził nieszczęście starając się posunąć Adamowi i Ewie pomysł że mogą sami być sobie bogami. Efekt tego kłamstwa widzimy do koła. Nadal żyjemy w tym kłamstwie i ułudzie , szatan władca tego świata dba byśmy tak myśleli, tymczasem świat ten dobiega końca. Chrześcijanin pojawił się za sprawą Zbawiciela i ma przygotować ludzi do przyjęcia tego daru od Boga, ponieważ jest to nieuchronne. Bóg o tym wie i szatan również.

Szatan nie ma miejsca w nowym świecie Boga, jego czas jest policzony, robi wszystko  by zabrać tą możliwość jak największej liczbie ludzi, prawdopodobnie pojawiły się dlatego wszystkie religie świata.

Dlatego Chrześcijanin nie zostanie nigdy uciszony, nie mają takiej mocy, mogą mordować, wsadzać do więzień, czy zniesławiać i ośmieszać. Jednak nadchodzi czas zapłaty.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s