Jak działają demony, jak rozpoznać ich działanie

Pamiętajmy że demon to istota duchowa, która kiedyś również miała ciało w dodatku ma wielkie doświadczenie, ponieważ istnieje dłużej niż najstarszy człowiek. Wyobraźcie sobie że człowiek który urodził się 6 000 lat temu żyje do dziś. Jego mądrość i wiedza były by na imponującym poziomie, na sto procent nie dali byście rady zadać mu szach mat w grze, a o życiu nie wspomnę. Ma ogromną wiedzę o świecie, historii świata. Dlatego demon jest dobrym kłamcą i umie udawać.

Przypomnijmy sobie skąd się wzięli

W przeszłości kiedy  żyli na ziemi jako potomstwo upadłych aniołów, lub jako hybrydy czyli potomstwo ludzi z potomstwem upadłych, zajmowali wysokie pozycje w społeczeństwie z mocy samego wzrostu czy pochodzenia anielskiego mianowali się synami bogów. Zapewne byli władcami przedpotopowych miast,  oraz ówczesnych społeczności ludzi.

Cytat z Księgi Rodzaju:

 „A w owych czasach, również i potem, gdy synowie boży obcowali z córkami ludzkimi, byli na ziemi olbrzymi, których im one rodziły. To są mocarze, którzy z dawien dawna byli sławni.

 A gdy Pan Bóg widział, że wielka jest złość człowieka na ziemi i że wszelkie jego myśli oraz dążenia jego serca są ustawicznie złe,”

Jak wynika z wersetów, wiemy że byli sławni i nazywani mocarzami, prawdopodobnie chodzi tu o ich przytłaczający wzrost i siłę. Zapewne wielu ludziom imponowała ta siła i uważali ich za półbogów składając im hołd i cześć. To były dobre czasy dla nich, wyobraźmy sobie takiego giganta  na polu bitwy, nosząc ogromny miecz czy włócznie musiał być ciężki do zabicia.

Pokarzę wam scenę z filmu „47 roninów”, ona  powinna zobrazować najlepiej czym byli kiedyś:

 

Bardzo ciekawe jest to, że paleontolodzy zdają się ukrywać fakt odnajdywania na całym świecie śladów gigantycznych ludzi, są szkielety, jak i również broń o nietypowych wymiarach czy nawet zwykłe narzędzia. Ukrywają przed nami fakty, ponieważ wiedzą że następstwem było by zniszczenie ich karier, i znikła by forsa na ich ekspedycje, na których sowicie zarabiają. Ich „pracodawcy”,którzy tak ciężko pracują nad „zmityzowaniu” Biblii , doznali by ogromnych „szkód”, gdy by okazało się to wszystko prawdą. Zresztą, nie tylko Biblia opisuje gigantów, znajdziemy legendy w praktycznie każdej kulturze świata.

Jak działają demony ?

Skoro są na ziemi pod postacią duchów od tysięcy lat mają sporą wiedzę na temat świata niematerialnego, potrafią materializować się to wiemy ponieważ czasem ich widzimy. Potrafią czytać w naszych myślach, dzięki czemu mogą udawać zmarłych ludzi, oszukując i podszywając się. Wszystko po to by zawładnąć naszym życiem  i naszych bliskich.

Przedstawię wam teraz kilka sfer ich działania:

1 „Prorocze” sny. To jest najbardziej podstawowe działanie demonów, w czasie snu jesteśmy bezbronni wobec ich działania, często śnią się jakieś dziwne sytuacje przed konkretnymi wydarzeniami, podam przykład :

Mamy chorego wujka, czasem leży w szpitalu, mieszka w USA. Nagle śni nam się wujek w jakiejś sytuacji, czasem go słabo rozpoznajemy jakiś niepodobny itp. Rano  dowiadujemy się że wujo umarł o 3 w nocy. Na stypie przynajmniej dwie osoby opowiadają sobie że śnił im się w nocy lub miały jakieś znaki. To nie jest dusza wuja, nie prawdą jest że przyszedł się pożegnać czy coś w tym stylu, to demon zaczyna korzystać z sytuacji nawiązania kontaktu.On wie że wasz wujek zaraz umrze, dlatego  generuje znaki i sny u bliskich by ich wprowadzić w krąg wydarzeń, pobudzić złudzenie że zmarły jest jeszcze po za ciałem i możemy się z nim kontaktować. Uwierzcie jak bardzo jest ta sytuacja niebezpieczna, są przypadki kiedy osoby nawiązywały kontakt z zmarłym,  przywołując go przy grobie z powodu snów czy wcześniejszych znaków. Następstwa są przeważnie opłakane, regularne nawiedzanie demona w domostwie, a nawet w skrajnych przypadkach nękanie domowników.

2 Wróżbiarstwo, tarot, wahadełko. Są to narzędzia do łączenia się z demonami i korzystania z ich wiedzy i możliwości.

Wielu powie : „nie prawda, wróżby się spełniają i można dowiedzieć się o chorobach”,

Oczywiście, wróżby się rzekomo spełniają, i możemy się dowiedzieć o naszych schorzeniach, ale wyjaśnię to tak: demon chce was zachęcić do częstszych kontaktów , więc musi wam podać coś na przynętę, jak złodziej podaje  kiełbasę z usypiaczem psu  pilnującemu. On widzi wasze choroby, ponieważ ma wgląd do świata pozamaterialnego.

Czyli mówi wam część prawdy, by potem za pomocą kłamstwa wami manipulować.

Inna sytuacja :

Był sobie facet który handlował narkotykami i zajmował się podłymi rzeczami, lubił sobie łyknąć i zapalić  trawę. Pewnego razu spotkała go cyganka  i wywróżyła mu że umrze młodo.

Facet na drugi dzień myśli, : „cholera muszę żyć teraz na całego, skoro mam umrzeć młodo„.

Następne jego lata są jeszcze gorsze niż poprzednie, bierze narkotyki i pije dwa razy mocniej,

jest bardziej bezwzględny dla ludzi niż był wcześniej. Kończy życie w wypadku samochodowym lub odstrzelony przez innego gangstera. Na pogrzebie, jego znajomi przypominają sobie słowa cyganki jak im opowiadał, i na drugi dzień odwiedzają tą czarownicę  i oni.

jeszcze jeden przykład: mój znajomy spotkał cygankę którą dał parę złotych, a ona mimo jego sprzeciwu wywróżyła mu że jego żona nie będzie jego ostatnią. Za parę lat stało się tak że rozwiódł rozwiódł się z żoną, co ciekawe teraz ożenił się ponownie. Wydaje się że niesamowite, ale przypatrzmy się dokładniej sprawie. W momencie kiedy cyganka „natchniona” demonem wyjawiła mu przyszłość, jego żona go już od roku zdradzała. Trudno by istota z takimi możliwościami nie znała sytuacji jego żony, mało tego , śmiem twierdzić że to był dokładnie ten sam demon, który zwodził jego żonę by to zrobiła !! Są to niesamowite zależności,i trzeba tu zdolności detektywa by przyłapać „intruza”, bo demony to intruzy. Jest to typowa manipulacja, zdobyć autorytet, uwikłać, reszta sama się dokona. Demony nie znają przyszłości tylko dedukują !!!

3 Podróże po za ciałem, wizje poprzednich żyć.

Jest to przykład bardziej zaawansowanej i kłamliwej formy oddziaływania. Wielu ludzi twierdzi że potrafi wyjść z ciała i nawet się przemieszczać, widzą prawdziwe wydarzenia i miejsca. Powiem tyle, sam tak robiłem więc wiem o czym piszę.

wyjaśnię zjawisko na przykładzie:

Tak samo jak demon potrafi wejść w ciało człowieka i mówić przez niego i poruszać się, tak samo człowiek potrafi korzystać z ducha demona, by poruszać się za jego pomocą i widzieć, nawet czuć zapach. Jest to ten sam proces tylko odwrotny. Demon nie może nas wyrwać z ciała, ponieważ Bóg mu na to nie pozwoli, demon nie potrafi  takich rzeczy. Może jedynie  połączyć swoją jaźń z jaźnią człowieka i transmitować mu  to co on widzi . To coś podobnego jak sterowanie sondą podwodną, ty nią sterujesz i widzisz co ona, ale nie jesteś  nią.

Żaden człowiek nie umie wyjść z ciała i pogódźcie się z tym, to iluzja demonów, które starają się wpoić człowiekowi że posiada autonomiczną sferę duchową na wyższym poziomie … KŁAMSTWO

poniżej bardzo wymowny obrazek tego kłamstwa, to nie kobieta sama siebie widzi tylko widzi siebie oczami demona !! :

OOBE

Zabawa w OOBE jest bardzo niebezpieczna, prowadzi do uzależnienia i depresji a w końcowej fazie może skończyć się schizofrenią lub ciężkim przypadkiem opętania.

Jeśli chodzi o całą ideę reinkarnacji to sprawa przedstawia się bardzo prosto i jednoznacznie.

Życie dane jest nam przez Boga tylko raz, i powinniśmy być Stwórcy za to wdzięczni że dane nam jest uczestniczyć w tak niesamowitym dziele jakim jest życie. Szatan stara się nas okłamywać na różne sposoby i zaszczepić w nas myśl że jesteśmy duchowymi bytami, niezależnymi od nikogo i niczego, mamy nieograniczone możliwości i musimy je tylko rozwijać.

To jest jego „pobożne życzenie” jak i tych co dają się mu zwieźć, jesteśmy ludźmi takimi stworzył nas Bóg, On daje nam dary, tak jak Dawid pokonał Goliata który był olbrzymem, miał wprawę w zabijaniu, a mimo to Dawid młody wątły chłopiec pokonał tego paskudnika. Dlatego że dla Stwórcy nie ma rzeczy niemożliwych, a każda moc człowieka pochodzi od Boga.

Demony podsuwają człowiekowi poddanemu hipnozie, wspomnienia swoje lub innych demonów, tak że wydaje się im że żyli w dawnych czasach i robili to czy tamto. Lub ekranizują w głowie wydarzenia z życia innych ludzi których kiedyś prześladowali. Wizje tego typu bardzo często mają małe dzieci do 5 roku życia, gdzie demony mają wiele możliwości owładnięcia dzieckiem i podsuwania mu wspomnień bez konieczności zabiegów hipnotycznych, jak jest w przypadku dorosłych.

4 Numerologia, astrologia

To kolejna odsłona działalności demonicznej, numerologia jest bardzo popularna na świecie, podobnie astrologia, nawet w telewizji jest ten rodzaj kontaktu z demonami, wręcz  reklamowany. Komuś zależy na tym, byśmy częściej sięgali po usługi demonów.

Numerologia to typowy przykład podstępu, dostajesz przysłowiową kiełbasę, następnie jesteś manipulowany, przykład :

Przychodzi sobie facet  od numerologii i pyta się ciebie o datę urodzenia, na podstawie daty klasyfikuje cię pod określoną liczbę. Każda liczba obrazuje swoisty charakter osoby, po chwili wszystko zaczyna pasować, przekonujemy się że liczby zdają się o nas „mówić”. Właśnie łyknęliśmy przysłowiową kiełbasę. Nie twierdzę że to nie działa, owszem, ale jako przynęta musi działać, czy złodziej daje psu silikonową kiełbaskę ?. Przypomnę jeszcze raz: demony mają wgląd w świat niematerialny, widzą pewne rzeczy których my nie widzimy i wiedzą rzeczy których my nie pojmujemy. Możliwe że Bóg jak tworzy człowieka, robi to według jakiegoś „schematu”, demony opracowały zwykły „kalkulator”, który w postaci liczb pozwala określać „parametry człowieka”. Wiem że to brzmi trochę technicznie, ale najprawdopodobniej to tak wygląda. Więc jak przystało na perfekcyjnych kłamców korzysta z twojego dalszego zainteresowania i zaczyna podsuwać następne kalkulacje, na końcu przepowiada ci co będzie w przyszłości, przypominam że demon nie zna  niczyjej przyszłości, zasada działania identyczna jak w przykładzie cyganki, demon stara się podsycić lęki człowieka by ten zmienił swoje postępowanie przeważnie tak by wpakować go w jeszcze gorsze problemy. To się nazywa MANIPULACJA.

Dlaczego bóg zakazuje człowiekowi zajmowaniem się czarami, wróżbami, wywoływaniem duchów ?

Te narody bowiem, które ty wydziedziczysz, słuchały wróżbitów i wywołujących umarłych. Lecz tobie nie pozwala na to Pan, Bóg twój.  (Ks. Powt. Prawa 18:9-14, Biblia Tysiąclecia) 

Ponieważ wszystkie te rzeczy o których tu pisałem pochodzą od  demonów, a wszelkie kontakty z nimi kończą się źle dla człowieka.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s