Demony Niewidzialna Siła, kłamstwa „pseudonauki”

Wszyscy lekceważymy ten problem, spychamy możliwość istnienia takich istot daleko na margines zdrowego rozsądku. Uważamy że w erze lotów komicznych i komputerów, problem ten znikną, wraz z „postępem człowieka”. Programy popularnonaukowe z kanału „Discovery”, rozkminiają tematy w sposób naukowy, zmuszając nas do przyjęcia racjonalnej postawy.

Wystarczy że zbierze się trzech studentów, którzy w programie udają przed kamerą eksperymenty, potem „pseudo opinia” jakiegoś autorytetu, głównie publicysty naukowego, rzadziej światowego autorytetu „naukowego”, najlepiej przykutego do wózka inwalidzkiego, bo wtedy nabiera to  aury wyroczni:).

Niestety taka jest cała prawda o tych pseudo naukowych wypocinach, które są sponsorowane przez rządy, naukowcy nie raz wypowiadali się za kulisami że występowali ta dla pieniędzy, bo to jest sowicie wynagradzane:

no panie Dawkings,  pan wie co ma mówić , prawda?

   o tak, podważę wszystko co jest w Biblii, za 100 000 dolarów, no powiem jakiś dowcip o wierzących gratis, a nawet z przyjemnością.

a pan panie Hawking ?

więc tak , za sam wjazd wózkiem liczę sobie 100 patoli .. sami rozumiecie panowie, walne jakąś bajeczkę  na końcu za następne sto patoli, załatwię wam moich studentów porobią za  pracujących naukowców i powiedzą co będziecie chcieli .

 

Cała prawda o dzisiejszej nauce, 90% co do nas trafia to bajki, 10% to tylko część prawdy.

Fabryka marzeń, prawie z nieograniczonymi funduszami, ma za zadanie kształtować naszą opinię na kluczowe tematy, tworzyć iluzję, że świat jest racjonalny, podczas gdy tak nie jest.

Tworzą całą rzeszę racjonalistów, którzy potem uważają się za wielce oświeconych, tworząc posty na internecie, negujące wszystko co nie zgadza się z tym co „zostało na sicie pseudo naukowców”, pracujących dla mamony.  Owo sito nie jest przypadkiem, jest to narzędzie kontroli naszych umysłów, tworzą społeczeństwo które nie będzie się zastanawiało, nigdy więcej i nie będzie zadawało pytań.

– czy naprawdę żyjemy w wielkim wszechświecie?

– czy naprawdę wszystko powstało w wyniku wielkiego wybuchu?

Oczywiście nie będę się w tym poście zajmował tymi tematami, ale w następnych postach będę wam wyjawiał ciekawe rzeczy związane z kłamstwami „pseudonauki”.

Jeśli chodzi o temat tak ważny jak temat demonów, samo istnienie zjawisk paranormalnych, które są wynikiem ich manifestacji, przestało być przez świat nauki zwalczane, naukowcy nie wypowiadają się oficjalnie, jednak „hollywood naukowy” zdaje się rozpędzać z tym tematem, oczywiście produkują masę śmiesznych programów z serii :

– łowcy duchów

Investigation

Filmy te mają raczej zachęcać widzów do interesowania się parapsychologią niż przestrzeganiem przed prawdziwymi zagrożeniami wypływającymi z takich manifestacji.

W połączeniu z produkcjami Hollywoodu, propagującymi seriale o demonach i duchach, oraz magii, społeczeństwo wydaje się być powoli przygotowywane do zderzenia z prawdą na te tematy. Zderzenie to musi być przez nich kontrolowane, oczywiście nie mogą sobie pozwolić na jedno: by cała prawda wyszła na jaw.

                   demon

Dlaczego jesteśmy teraz zalewani nawałem filmów, programów  na tematy duchów, pod różną postacią, dokumentów, seriali, bajek czy horrorów.

Po pierwsze ilość zjawisk tego typu rośnie z roku na rok!

Po drugie, świat naszpikowany kamerami, urządzeniami nagrywającymi dźwięk czy obraz, dostarcza co raz więcej niezaprzeczalnych dowodów !

Po trzecie, nadchodzi czas kiedy sprawcy tych zjawisk, demony, przestaną działać z ukrycia i dostaną możliwość ujawnienia się !

Musicie również wiedzieć o jednej istotnej sprawie, by zrozumieć dlaczego zasypują nas tą propagandą. Elity rządzące tego świata prowadzą tajną współpracę z tymi istotami, oraz ich przywódcami zwanymi upadłymi aniołami.

Cała afera z UFO to nic innego jak zwykła dezinformacja, która była potrzebna by zamaskować dowody jakie wyciekały z tajnych baz USA. Dowodów na kontakty elit rządzących z DEMONAMI !!.

Wiem jak to brzmi dla kogoś kto pierwszy raz to słyszy, dlatego proszę obejrzeć ten krótki filmik:

 

 

KIM SA DEMONY I CZEGO CHCĄ ?

Tu będzie przydatna Biblia, ponieważ jest ona słowem Boga, który specjalnie nam ją zostawił by nie dać się oszukać, mimo że dokładnie nie wyjaśnia nam kim są demony, jednak daje nam pewne wskazówki.

Kiedy Bóg tworzył świat, stworzył istoty zwane przez nas aniołami, istoty te miały zadanie strzec dzieła Bożego, oraz stworzonego człowieka. Sama nazwa Anioł, w grece ἄγγελος, tłumaczy się jako posłaniec. Dokładnie takie miały zadanie te istoty Boskie.

Biblia dalej mówi nam że poszło coś nie tak, istoty anielskie zaczęły ingerować w dzieło Boga,

wykorzystywały swoją moc i pozycję nad ludźmi, najlepiej przytoczę tutaj fragment Księgi Henoha :

1 Kiedy ludzie rozmnożyli się, urodziły im się w owych dniach ładne i piękne córki.
2 Ujrzeli je synowie nieba, aniołowie, i zapragnęli ich. Jeden drugiemu powiedział: „Chodźmy, wybierzmy sobie żony z córek ludzkich i spłodźmy sobie dzieci”.
3 Szemihaza, który był ich dowódcą, powiedział do nich: „Obawiam się, że może nie zechcecie tego zrobić i że tylko ja sam poniosę karę za ten wielki grzech”.
4 Wszyscy odpowiadając mu rzekli: „Przysięgnijmy wszyscy i zwiążmy się przekleństwami, że nie zmienimy tego planu, ale doprowadzimy zamiar do skutku„.
5 Następnie wszyscy razem przysięgli i związali się wzajemnie przekleństwami.
6 Był o ich wszystkich dwustu. Zstąpili na Ardis, szczyt góry Hermon. Nazwali ją górą Hermon, albowiem na niej przysięgali i związali się wzajemnie przekleństwami.
7 Te są imiona ich przywódców: Szemihaza, ich dowódca, Urakiba, Ramiel, Kokabiel, Tamiel, Ramiel, Daniel, Ezekiel, Barakiel, Asael, Armaros, Batriel, Ananiel, Zakiel, Samsiel, Sartael(…), Turiel, Jomiel, Araziel.
8 Są to dowódcy dwustu aniołów i wszystkich innych z nimi. 7.
l Wzięli sobie żony, każdy po jednej. Zaczęli do nich chodzić i przestawać z nimi. Nauczyli je czarów i zaklęć i pokazali im, jak wycinać korzenie i drzewa.
2 Zaszły one w ciążę i zrodziły wielkich gigantów. Ich wysokość wynosiła trzy tysiące łokci.
3 Pożerali oni wszelki znój ludzki, a ludzie nie potrafili ich utrzymać.
4 Giganci obrócili się przeciwko ludziom, aby ich pożreć.” 

Jak wynika z tekstu wiemy już :

– przyczynę ingerencji w dzieło Stwórcy czyli kobiety ludzkie

– formalnie zawiązany spisek przeciwko Bogu

– wprowadzenie swojego zamiaru w życie

– opłakane konsekwencję tej ingerencji

Z Biblii wiemy że konsekwencją buntu aniołów było ukaranie ich przez Boga i zrzucenie ich na ziemię, następnie uwięzienie ich w otchłani.

Jednak potomstwo jakie się zrodziło z tych aniołów, nie będąc uświęcone przez Boga jako jego dzieło, okazało się niedoskonałe, nie dość że było ogromnego rozmiaru to jeszcze bezlitosne i wyniszczające dla rodzaju ludzkiego.

Co ciekawe są dowody kopalne na istnienie olbrzymów, obejrzyjcie te linki:


 

 

Nastąpiła demoralizacja ludzi i zwierząt, rodziły się hybrydy ludzi zwierząt oraz potomstwa upadłych aniołów z ludźmi, dokładnie o takich  stworzeniach opowiada mitologia grecka czy starożytnego Babilonu :

 

hybrydy zwierząt

 

Bóg nie mógł dopuścić by jego dzieło, ludzi i zwierzęta zostały wyniszczone przez

skutki „wybryków” upadłych aniołów, wybrał jedną rodzinę nieskalaną zepsuciem, umieścił ich w arce i zesłał potop, by zniszczyć to co nie było zapisane w „księdze stworzenia”. Tą opowieść wszyscy pamiętamy z lekcji religii, ale mało kto ją rozumie i bierze poważnie.

Pytanie no dobra a co z demonami ?

Potop miał na celu jeden globalny reset, Noe uratował zwierzęta które były czyste genetycznie i rozpoczął zaludnianie ziemi. Jednak olbrzymy pojawiły się po potopie jak wiemy z ksiąg Mojżesza, znowu zaczynały panować nad  ludźmi, to dawni mocarze.

Demony powstały po śmierci potomstwa i hybryd w potopie, zapisane w księdze, zachowały swoje cechy po swoich przodkach aniołach, czyli powłokę duchową. J Wiemy z Biblii, że człowiek po śmierci nie staje się duchem tylko zasypia, czekając na zmartwychwstanie. Nigdzie nie jest napisane że duch człowieka wędruje po ziemi albo idzie do nieba, jesteśmy istotami cielesnymi. Jednak duchy gigantów i hybryd po śmierci została na ziemi prowadząc niewidzialny plan.

To one są odpowiedzialne za wszystkie religie pogańskie:

– animizm

– duchy przodków

– bogowie pogańskich cywilizacji

Wszystkie nauki Indian, buddystów, cała bajka o wędrówce dusz, czy reinkarnacja to są kłamstwa demonów. Kościół Rzymsko – Katolicki również opiera się na tych naukach, wymyślając dogmaty czyśćca, wprowadzili pogańskie obyczaje „obłaskiwania” dusz zmarłych, które tak na prawdę duszami DEMONÓW a nie naszych przodków !!!

Bardzo ważne  by nie bagatelizować tego tematu, demony to kłamliwe i szczerze nienawidzące nas istoty, nienawidzą nas za to że jesteśmy dziełem Boga, i my mamy szanse osiągnąć życie wieczne a ich czeka zagłada. Prawdopodobnie gdy by mogły zniszczyły by nas w jeden dzień, Isus Chrystus otrzymał moc od Boga, by zaprowadzić ostateczny porządek na świecie z tymi duchami oraz ich „tatusiami”, którzy siedzą w otchłani.

Musicie wiedzieć że Stary testament jak i Nowy Testament przestrzegają nas i przygotowują nas na to wielkie wydarzenie czyli sąd nad światem. Dlatego ważne jest : starajcie się przeczytać Biblię, by przekonać się samemu, że to nie są żarty. 

w kościele tego nie usłyszycie, ponieważ oni dawno wybrali szatana w zamian za Stwórce tego świata, wybrali pogańskie ceremonie i bałwochwalstwo, które było miłe zawsze demonom i  szatanowi !!

Jeśli traktujesz poważnie to co tu napisałem, lub jesteś zainteresowany

zapraszam przeczytaj artykuł pod linkiem niżej, on wyjaśni tobie, o co demony tak walczą i czego nam zazdroszczą !

link

 zapraszam również na blogi  w linkach mojej strony.


 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s