Czy istnieje wspólny mianownik dla: UFO, Reptylian, objawień maryjnych?

Szukanie prawdy

Już widzę wasze zdziwienie 🙂 czy uda się nam pogodzić trzy odmienne światy, czy raczej poglądy na otaczającą nas rzeczywistość

Dwa lata temu, kiedy zaczynałem moje prywatne śledztwo w sprawie tych dziwnych zjawisk, byłem nastawiony na badanie głownie UFO, ponieważ jak wiecie w mediach „trąbią” o tym od lat pięćdziesiątych. 

Jednak kiedy zacząłem śledzić różne opinie i artykuły, kolejno natrafiałem na nowe tropy,okazało się że oprócz zwykłych szarych ufoków, pojawiły się ludzie jaszczury, Astan Seran wraz z jego galaktyczną armią która ma bronić ziemi, Anunaki i ich planeta X.

Początkowo postanowiłem wrzucić to „towarzystwo” do jednego wora  i nadać pieczęć : „Sprawdzone UFO to goście z kosmosu„.

Jednak nie dawało mi spokoju pewien fakt, w trakcie poszukiwań natrafiałem na materiały związane z opętaniami przez demony, to burzyło moje dotychczasowe poglądy, znani wykładowcy od  NEW AGE raczej unikali tematu, albo starali się je podczepić  pod tak zwane „channelingi„, lub programowanie Reptilian ( ludzie jaszczury, węże ).

Więc postanowiłem podzielić wszystko na trzy grupy :

UFO – szaraki które przybyły z dalekiej gwiazdy i starają się nas   podporządkować i wykorzystywać

 

Szaraki

Repilian Agenda – czyli wszystko o czym mówi i pisze David Icke, główny propagator tej teorii, dla tych którzy nie znają tematu Reptilianie to rasa obcych, która kiedyś mieszkała na powierzchni ziemi ale gdzieś poleciała by wrócić po długim czasie znowu na ziemię. A tu nagle jacyś ludzie na ich planecie !. Rzekomo inna dobra rasa „rozplemiła” nas, podczas nieobecności wężowych gospodarzy :).

 

Reptilian

 

 

Według Dawida Icka, od momentu powrotu Reptylian, które miało niby miejsce  jakieś 10 000 lat temu, zaczyna się klęska ludzi, obecnie starają się nas wyniszczyć technologią która ma spowodować nasze wyniszczenie, planują NWO

Zamieniają się w ludzi i ukrywają się w ludzkiej postaci, stojąc za największymi politykami, rodzinami królewskimi świata, oraz społecznością Iluminati.

demony, oraz upadłe anioły. Z biblii wiemy że część aniołów stała się nieposłuszna Bogu i poczynała sobie z ziemskimi kobietami, płodząc potomstwo, tak zwanych olbrzymów, które później stało się demonami. Upadłe anioły zaś zostały uwięzione w otchłani.

 

upadłe anioły i demony

Więc tak sklasyfikowałem na trzy poglądy które były filarami mojego śledztwa. Szukałem cech wspólnych, wzajemnych korelacji, szybko okazało się że są i to powalające !!

Ku mojemu zdziwieniu, okazało się że propagatorzy UFO jak i również Dawid Icke, wskazywali  źródło na swoje dowody właśnie Biblię !. Wiedziałem że muszę przeczytać tą starą księgę, by się dowiedzieć więcej.

Czytałem ją pod kątem:

ok przeczytam co ciekawsze fragmenty, upewnię się że Dawid Icke mówiąc o wężu z Edenu widział Reptyliana, Däniken wszędzie gdzie mowa o „Chwale Pana”, widzi statek kosmiczny, i pewnie obaj mają rację, zapewne i ja dojdę do takich wniosków jak oni.

Czytanie Biblii .. jako sposób na dowiedzenie się czegokolwiek cennego o tym świecie  okazało się dla mnie zbawienne !!

Tak moi drodzy, okazało się że nie trzeba żadnych teleskopów, satelit, tajemnych ksiąg wedyjskich, włamywania się do „strefy 51” by zbliżyć się do prawdy.

Wystarczy otworzyć tą wyśmiewaną przez wielu księgę i przeczytać, a zobaczycie kłamstwo tego świata, jak skomle w obawie że znacie prawdę.

Przypomnijmy sobie teraz tytuł jaki nadałem temu postowi:

„Czy istnieje wspólny mianownik dla: UFO, reptylian, objawień maryjnych?”

Tak istnieje wspólny mianownik, są nimi Demony i ten który wydaje im rozkazy SZATAN !

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej szczegółów na ten temat, zapraszam pod ten lin najpierw : link

inne przydatne linki:

coś o projekcie Blue Beam

https://www.youtube.com/watch?v=965XgQAcjfY

Rozpocznij własne dochodzenie, czasu jest mało, jeśli zdecydujesz się zacząć czytać Biblię by się przekonać sam, poproś w krótkiej modlitwie Isusa Chrystusa, o zrozumienie tej księgi, jest to ważne, nawet jeśli  miała by być to pierwsza twoja modlitwa w TWOIM ŻYCIU.

Korzystaj z hiperłączy w tekstach by dowiadywać się więcej !!Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s